« Katalog stron / Programy / dla firm

  :: Dodaj stronę  


» MindManager

MindManager Dobre i skuteczne zarządzanie projektami w przedsiębiorstwie to podstawa sukcesu każdego przedsięwzięcia. Bardzo pomocnym narzędziem będzie z pewnością program MindManager. Jest to nowoczesna aplikacja umożliwiająca planowanie a także znacząco ułatwia podejmowanie właściwych decyzji strategicznych.
PageRank: 1 - wieciej: MindManager
http://www.mindmanager.com.pl/ | link nie działa/spam?


» CRM Łódź

CRM Łódź CRM jest to program do zarządzania relacjami z klientami. CRM stworzony przez najlepszych specjalistów pomoże skutecznie zwiększyć produktywność w Twojej firmie! Spowodowane jest to faktem, iż wykorzystanie systemu do zarządzania relacjami z klientami wiąże się ze zmianą strategii i filozofii na opa
PageRank: 1 - wieciej: CRM Łódź
http://www.crm.biz.pl/ | link nie działa/spam?


» Programy dla firm i dla domu - Składnica programów GNUGPL

Programy dla firm i dla domu - Składnica programów GNUGPL Programy licencjonowane dla firmy i dla domu. Prezentacja oprogramowania na licencji GNU dla systemów operacyjnych Windows. Tylko legalne programy w Twoim komputerze.
PageRank: 0 - wieciej: Programy dla firm i dla domu - Składnica programów GNUGPL
http://www.programy.aplus.pl/ | link nie działa/spam?


» WEB22.PL - projektowanie stron www, pozycjonowanie, serwis komputerów

WEB22.PL - projektowanie stron www, pozycjonowanie, serwis komputerów Strona firmy WEB22.PL z Kielc. W ofercie: budowa stron www, sklepy internetowe, gadżety reklamowe, reklama internetowa i tradycyjna, hosting, obsługa firm i instytucji oraz pozycjonowanie.
PageRank: 0 - wieciej: WEB22.PL - projektowanie stron www, pozycjonowanie, serwis komputerów
http://www.web22.pl/ | link nie działa/spam?


» SAP Polska

SAP Polska SAP jest liderem światowego rynku oprogramowania biznesowego m.in: SAP ERP (SAP ERP HCM, SAP ERP Finanse), SAP CRM, SAP PLM, SAP SCM, SAP SRM. Rozwiązania SAP oparte są na SAP NetWeaver – otwartej platformie technologicznej, która gwarantuje uproszczenie operacji, zmniejszenie całkowitego kosztu eksploatacji (TCO) oraz wsparcie wszelkich zmian w organizacji przedsiębiorstwa. Dla firm sektora MŚP firma SAP przygotowała prekonfigurowane rozwiązania SAP® All-in-One oraz system SAP Business One.
PageRank: 0 - wieciej: SAP Polska
http://www.sap.com/poland | link nie działa/spam?


» Oprogramowanie biurowe

Oprogramowanie biurowe Zapraszamy na naszą stronę, prezentującą kilka niezbędnych programów komputerów usprawniających działalność Twojej firmy. Poznaj korzyści z użytkowania systemu Linux czy Windows. Zobacz, dlaczego warto zainwestować w programy kadrowo-płacowe. To wszystko i wiele więcej znajdziesz na naszej stronie.
PageRank: 0 - wieciej: Oprogramowanie biurowe
http://www.softactive.pl/ | link nie działa/spam?

  strona:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 |


Hosting by dsl.pl, powered by Reklama w internecie tadu.pl i Katalog qlWeb rss feed